Katowice, ul. Jana Kochanowskiego 18 Bielsko-Biała Hałcnów, ul. Janowicka 9 +48 504 060 111

DO Jacek Buchta

DO Jacek Buchta – jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z tytułem magistra fizjoterapii.
W kolejnych latach ukończyłem European School of Osteopathy Boxley w Wielkiej Brytanii – 4-letnie studia podyplomowe na kierunku medycyny osteopatycznej zakończonych nadaniem tytuły Dyplomowego Osteopaty – D.O.
Obecnie prowadzę gabinet w Katowicach i wykładam na uczelni AJD w Częstochowie i GWSH w Katowicach na kierunku fizjoterapii.

Mimo ukończonych studiów chętnie biorę udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu osteopatii cały czas podwyższając swoje umiejętności. Centrum Osteopatii to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy oczekują kompleksowego wsparcia i rozwiązania ich problemów zdrowotnych.

Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta sprawia, że czuje się on tu wyjątkowo. Leczenie manualne zostało spersonalizowane i dostosowane do stanu całego organizmu chorego. Specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z rehabilitacją. Mój gabinet wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do rehabilitacji, co umożliwia mi wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych na wysokim poziomie.

Rehabilitacja jest potrzebna nie tylko ludziom chorym

centrum osteopatii jacek buchta
osteopatia dorosłych katowice

Moja specjalizacja

Specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z osteopatią. Pracuje zarówno z noworodkami, dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Mój gabinet wyposażony jest w profesjonalny sprzęt potrzebny do pracy z technikami osteopatycznymi. Prowadzę również usługi związane z rehabilitacją dzieci oraz osób starszych. Moimi wartościami jest profesjonalizm, dzięki wieloletnim szkoleniom w całej Polsce oraz pracy z różnymi dolegliwościami u Pacjentów. Indywidualne podejście do pacjenta, ponieważ doprowadza to do lepszej diagnozy dolegliwości oraz prowadzi do lepszych długotrwałych efektów. Łączenie różnych technik osteopatycznych prowadzi do wprowadzenia nowych rozwiązań, które dają pacjentowi lepsze efekty.